JŪS ESATE NUOSTABIOS!

3/7/20211 min read

Moterys, merginos ir panelės!

Šiandien švenčiam grožį, žavesį ir savo galią.

Šiais laikais moterys gali būti visokios. Gali būti stiprios ir nenugalimos, tokios, kurios gali drąsiai eiti per gyvenimą stuksint į žemę aukštakulnių kulniukais. Tokios, kurios gali pastatyti miestus įdėdamos visą save, bet tuo pačiu ir sugriauti viską vienu ilgų blakstienų mirktelėjimu. Lūpų dažai vietoje ginklo ir gėlės plaukuose, parodančios kokios žavingos būtybės jos yra.

Taip pat moterys gali būti švelnios, mylinčios, lengvos, kaip nėriniai slystantys oda. Apsupti rūpesčiu, glostyti galvą švelniomis rankomis ir atnešti puodelį kvapnios arbatos į lovą. Tokios moterys savo šypsena gali pagydyti pasaulį ir rūpesčius paversti plunksnomis. O kas svarbiausia, kad visos tos skirtingos pusės yra viename asmenyje. Tame ir slypi moteriška galia. Esame griaunančios ir kuriančios, gundančios ir švelnios. Būtent tai reikia švęsti!

Grožis, kuris mus supa nėra vien išorinis. Grožiu alsuoja ne tik nepriekaištingas makiažas, bet ir mūsų vidinis pasaulis atsispindintis akyse, geruose darbuose ir kasdienėje veikloje. Paminėdamos moters dieną parodykime daugiau meilės sau ir įvertinkime net pačias mažiausias savo asmenines pergales, nes tikrai kiekviena nusipelnėme pačių gražiausių emocijų ne tik šiandien, bet ir kasdien ♥


P.S. Nepamirškime pasveikinti savo brangių ir mylimų moterų! Juk taip gera dalintis puikia nuotaika.

DEIMY