ELEGANTIŠKA KIEKVIENAME ŽINGSNYJE, ARBA KĄ TURĖTUME IŠMOKTI IŠ PRANCŪZIŲ

Kodėl ne pasiskolinus iš prancūzių kelių patarimų ir nepritaikius to savo kasdienybėje?

Karina Vedekšytė

7/23/20212 min read

Ne vienos moters svajonė - aplankyti Prancūziją. Ši šalis neretai vaizduojama su romantikos ir elegancijos prieskoniu. Atrodo, jog Paryžiuje gyvenančios prancūzės visada pasitempusios, žavios ir drąsiai aukštakulniais žygiuojančios per gyvenimą. Žinoma, galima tai vadinti stereotipu, tačiau jame turi būti ir dalelė tiesos. O kaip norėtųsi bent dieną pabūti jų kailyje... Ir tada į galvą šovė mintis: o kodėl taip ir nepadarius? Kodėl ne pasiskolinus iš prancūzių kelių patarimų ir nepritaikius to savo kasdienybėje?

„Mažiau yra daugiau“

Niekada nepamatysite paryžietės su gerai matomais logotipais ant drabužių ar ryškiu makiažu dienos metu. Žymiai geriau yra įsigyti kelis kokybiškus drabužius, negu daug pusėtinų. Taip pat, prancūzių spintose neretai pamatysite, kad viskas sudėta kapsulės principu, tad greičiausiai nė nerastumėte tarpusavyje nederančių drabužių. Minimalistinis ir kokybiškas garderobas suteiks elegancijos net ir kasdieniam įvaizdžiui. Žinoma, ši taisyklė yra pritaikoma ne tik drabužinėje, bet ir kitose srityse. Toks požiūris taip pat padeda neapsikrauti nereikalingais daiktais bei į gyvenimą žiūrėti gerokai paprasčiau.

Santykis su maistu 

Sumuštinis rankoje pakeliui į darbą yra gerokai nutolęs nuo elegantiškos moters įvaizdžio. Atraskite laiko prisėsti ir neskubant papusryčiauti. Pabandykite valgio metu padėti mobilųjį į šalį, nedaryti jokių su darbu susijusių skambučių bei neatsakinėtii į el. laiškus. Taip pat per pietus ir vakarienę. Tiesiog pasimėgaukite skaniu maistu, ir palikite darbus jiems skirtam dienos metui. 

Laikas knygai!

Elegancija slypi ne tik elgsenoje ar išvaizdoje, bet ir išsilavinime. Prancūzės ypatingai mėgsta kultūrinius renginius, meno galerijas. Tai puikus laiko praleidimo būdas su draugėmis ar antra puse, kuris praplės pasaulėžiūrą bei meno suvokimą. Nepamirškite ir knygų. Būtų puiku, jeigu nešiotumėtės bent vieną kartu su savimi ir dienos metu radus laisvą minutę prisėstumėte paskaityti. Kuo daugiau lavinsite savo mintis, tuo lengviau bus diskutuoti su aplinkiniais, sklandžiai reikšti savo nuomonę, o tai yra be galo gražu ir elegantiška!


Vietinio verslo vertinimas

Prancūzijoje ypatingai populiaru ir tiesiog savaime suprantama pirkti maistą iš vietinio turgaus. Šviežius kepinius - iš kaimyninių kepyklėlių, drabužius bei aksesuarus - iš butikų, kuriuose parduodami vietinių menininkų kuriami daiktai.

Jeigu ir jūs norite palaikyti nedidelį verslą ir perimti šį įprotį iš prancūzių, puiki pradžia būtų užsukti į Keeross parduotuvės skiltį ir išsirinkti sau tinkamą elegantišką papuošalą, kuris primins naudoti elegancijos patarimus kas dieną.

Tikiuosi šis straipsnis padės įnešti bent dalelę romantiškosios Prancūzijos į Jūsų kasdienybę ♥

DEIMY